biogazownie rolnicze

O mnie

O mnie

Moje życie zawodowe dostarczyło mi wiele różnorodnych doświadczeń - pracowałem zarówno jako członek zespołu, jak i na stanowiskach samodzielnych i managerskich. Prowadziłem zarówno badania naukowe, jak i projekty wdrożeniowe. Przez kilka lat byłem nauczycielem akademickim. Realizowałem, zarządzałem i rozliczałem międzynarodowe projekty naukowe. Opracowywałem ekspertyzy i studia techniczno-ekonomiczne. Sprawdziłem się zarówno w pracach merytorycznych, jak i w działaniach o charakterze organizacyjnym i marketingowym, zawsze kładąc nacisk na rzetelność i dotrzymanie wysokich standardów.

Obszarem mojego działalności zawodowej jest energetyka, w szczególności jej ekonomiczne i ekologiczne uwarunkowania. Jako analityk świadczę usługi doradcze na etapie przygotowania koncepcji lub realizacji inwestycji, pomagam zweryfikować partnerów technologicznych lub dokumentację techniczno-ekonomiczną, pomagam diagnozować i rozwiązywać problemy eksploatacyjne związane z wytwarzaniem biogazu, ciepła lub prądu elektrycznego. Jestem audytorem energetycznym - pomagam zidentyfikować nieprawidłowości w gospodarowaniu energią i wskazać możliwości uzyskania oszczędności. Pomagam przygotować dokumentację wymaganą przepisami prawa - raporty oddziaływania na środowisko, studia wykonalności, audyty energetyczne, założenia do planu zaopatrzenia  w energię, programy ograniczenia niskiej emisji etc.    

Jestem przedsiębiorcą. Od 2011 roku prowadzę DG pod firmą Co-OPERATIO Robert Piątek. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszam na stronę internetową mojej firmy: www.co-operatio.pl

Jestem członkiem zespołu audytorów energetycznych zrzeszonych pod marką Konsorcjum Eksperckie SYNERGIA. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.e-synergia.eu

Prywatnie jestem mężem wspanialej kobiety i ojcem dwóch nastoletnich urwisów. Z świadomego wyboru jestem katolikiem - przyjąłem Jezusa jako mojego Pana i Zbawiciela ponad 20 lat temu.

Submenu


Projekt biogazowy na sprzedaż

Mój Klient wycofuje się z inwestycji i chce sprzedać spółkę celową utworzoną do budowy biogazowni rolniczej, zintegrowanej z gorzelnią, o mocy do 1 MW. Projekt ma wszystkie wymagane pozwolenia i założony dziennik budowy, Lokalizacja: województwo pomorskie. Atrakcyjna cena. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu udostępnienia szczególów.