biogazownie rolnicze

Przemysl

Przemysl

Ekoenergetyka dla przemysłu to poprawa efektywności energetycznej obejmująca wykorzystanie energii odpadowej oraz - tam, gdzie jest to uzasadnione ekonomicznie - inwestycję we własne źródła wytwórcze.

Audyty efektywności energetycznej dają wiedzę jak zaoszczędzić nie tylko energię ale i pieniądze. Poza tym, na mocy Dyrektywy EED z 2012 roku dla przedsiębiorstw niebędących MSP są obowiązkowe co 4 lata. Zapoznaj się z moją ofertą dotyczącą audytów.

Źródla wytwórcze

W przemyśle wykorzystanie OZE jest rzadkie i często niecelowe. Przestrzenią dla pV może byc zadaszenie wiat parkingowych lub dachy hal i biurowców, ale korzyści z takiego przedsięwzięcia trudno zamknąć w kategoriach ekonomicznych.

Realny potencjał jest w budowie źródeł wykorzystujących fizyczną i chemiczna energię odpadową z procesów technologicznych lub z wdrożenia wysokosprawnej kogeneracji w przypadku stałego poziomu zapotrzebowania na cieplo przez technologię przez znaczną część roku.


Projekt biogazowy na sprzedaż

Mój Klient wycofuje się z inwestycji i chce sprzedać spółkę celową utworzoną do budowy biogazowni rolniczej, zintegrowanej z gorzelnią, o mocy do 1 MW. Projekt ma wszystkie wymagane pozwolenia i założony dziennik budowy, Lokalizacja: województwo pomorskie. Atrakcyjna cena. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu udostępnienia szczególów.